FakturaOnline.cz
Fakturujte online, rychle a bezpečně
Vystavit fakturu
Zdarma. Online. Za 30 vteřin.
Aktuality

Prodloužení zkušební verze a další novinky ve FakturaOnline.cz

Rok 2021 se nám už hezky rozjel a my rozhodně nezahálíme. S FakturaOnline.cz se snažíme stále vylepšovat funkce, proto bychom rádi představili vše, na co se nám už povedlo.

Asi největší změnou (a možná také nejvítanější ze strany nových uživatelů) je prodloužení zkušební verze z jednoho na dva týdny. Všichni tak mají mnohem více času na vyzkoušení nástroje a všech jeho funkcí a výhod. 

Dalším žádaným a vítaným vylepšením je úprava Zobrazení sloupců ve výpisu vystavený faktur (pro uživatele s tarifem PREMIUM nebo ve zkušebním TRIALU). Výpis je tak přehlednější a zároveň obsahuje skutečně jen to, co každý uživatel potřebuje. 

Řazení sloupců ve FakturaOnline.cz

Pokud jste pravidelným vystavovatelem svých faktur právě u nás, nejspíš jste si už všimli iaktualizace prostředí pro samotné vystavenívčetně možnosti výběru jednotkové položky.

Měrné jednotky pro vystavení faktur ve FakturaOnline.cz

A protože informovanost uživatelů, jejich přístup ke všem podrobnostem a možnostem nástroje, je pro nás také velmi důležitá, stále pracujeme na vylepšení a obsahu naší platformy podpora.fakturaonline.cz. Tam je přehledně sepsáno vše o práci s nástrojem FakturaOnline.cz a najdete tam i obecné informace k fakturaci, druhům faktur včetně jejich jednotlivých vzorů a mnoho dalšího. 

Podpora FakturaOnline.cz - encyklopedie
Začněte fakturovat ZDARMA na FakturaOnline.cz
Vystavit fakturu