Zpět
4 min čtení

Na co se nás nejčastěji ptáte?

FaqssFaqss
Protože chceme naše služby neustále zlepšovat a co nejvíce vám tak usnadnit a urychlit fakturování, dali jsme dohromady pár nejčastějších dotazů, se kterými se setkává naše podpora.
Od
Michaela Šišková
| 24. 4. 2020
Všechny dotazy, které jsou nejčastěji pokládány jsme rozdělili do tří kategorií. Otázky týkající se nastavení profilu a přihlášení se k fakturaonline.cz, problémy s vystavováním faktur a dále některé nečekané trable všeho druhu


Profil u FakturaOnline.cz

  • Aktivace předplatného: Peníze jsem odeslal, ale můj účet stále není aktivní.
Nejčastěji se tak stane z důvodu špatného uvedení variabilního symbolu, či jeho neuvedení. V takovém případě se na nás obraťte na podpora@fakturaonline.cz , pošlete potvrzení o úhradě, abychom mohli platbu dohledat a váš účet aktivovat. 

  • Mohu změnit přihlašovací kód? 
Pokud chcete váš současný kód změnit, stačí se odhlásit z účtu FakturyOnline.cz, při opětovném přihlašování máte možnost nechat si zaslat kód znovu na zadanou emailovou adresu, a tedy jej obnovit.

  • Změna emailové adresy účtu na FakturaOnline.cz 
Pokud potřebujete změnit emailovou adresu, zašlete nám, prosím, potvrzení z obou dvou emailových adres (nové i staré), abychom měli ověření, že se jedná o stejnou osobu. Následně email změníme a tuto změnu potvrdíme. 

  • Smazal se mi email s přihlašovacím heslem, můžete mi jej prosím zaslat znovu?
O nový email s přihlašovacími údaji si můžete zažádat na stránce Obnova zapomenutého kódu. Obratem vám přijde email s přístupovými údaji.

Dotazy související s vystavováním faktur

  • Potřebuji vystavit fakturu se starými sazbami DPH. Jak ji vystavím?
Při vystavování takové faktury jen vyberte Datum zd. plnění před 1.1.2013, sazby DPH se pak automaticky změní na hodnoty platné v požadovaném období.

  • Chtěl bych vystavit fakturu v jiném jazyce, než které jsou k dispozici, je to možné? 
V případě, že potřebujete překlad dané faktury do jiného jazyka, ozvěte se nám prosím na podpora@fakturaonline.cz. Informace k překladu vám zašleme.
 

Další dotazy 

  • Jak převést fakturu do formátu ISDOC, který je kompatibilní se systémem Pohoda?
Při odeslání faktury emailem je možnost zaškrtnout formát ISDOC, který je se systémem Pohoda kompatibilní. 

Spoustu dalších užitečných informací můžete najít také na našem Facebooku, stejně jako aktuality týkající se novinek u FakturaOnline.cz a můžete nám tam i napsat, pokud vás něco zajímá. 


Michaela Šišková
Editor of FakturaOnline